Výhodné půjčky a rychlé peníze

V dnešní době se můžete setkat s mnoha typy půjček, a také hovoříme o takzvaných rychlých půjčkách. Jejich splatnost je většinou do jednoho měsíce, často můžete získat různé výhody, například nemusíte platit žádné úroky, pokud splácíte tak, jak máte. První půjčka zdarma není žádnou výjimkou.

Půjčka do výplaty

První z takových forem zapůjčení peněz je půjčka do výplaty. Skvělou příležitostí je pak půjčka před výplatou každému 5000 Kč. Ta spočívá v zapůjčení nutných prostředků na zajištění některých potřeb. Pokud tak nějak nevycházíte se svým platem, je to jedna z bezpečných cest.

Tuto půjčku je možné realizovat zcela zdarma a nabízí také další výhody. Jednou z nich může být bezúročnost, ale pozor, pokud nebudete řádně splácet, můžete o takový bonus přijít.

Zaplo

Na stránkách Zaplo se můžete seznámit se společností Zaplo, která poskytuje kromě jiných výhodných finančních služeb, také rychlé půjčky. A v čem spočívají jejich největší výhody?

  • Můžete získat najednou půjčku až ve výši 12 500 korun
  • Nepotřebujete ručitele
  • První půjčka je zcela zdarma
  • Bezúročné splácení

Zaplo nabízí rovněž podobnou a snad ještě výhodnější zaplo půjčku. Pokud si zde půjčíte poprvé, vše je zdarma, nebudete platit ani úroky. Splácení probíhá nejčastěji do doby splatnosti jednoho měsíce, ale můžete přistoupit také k navyšování částek. Při prvním zapůjčení si můžete se Zaplo požádat o 5000, dále pak o 7000, 10000 a 12500.

Žádost o půjčku

A jak o takovou půjčku zažádat? Není to až tak složité, postačí většinou vyplnění jednoduchého formuláře, kterým se zároveň registrujete. Nutností je také dosažení věku 18 let, většinou i české občanství. Samozřejmostí je také nezatíženost dluhy. Zažádat o takové rychlé půjčky můžete kdykoliv, pokud splníte alespoň tyto základní požadavky, ovšem někdy se mohou u rozdílných společností poněkud lišit. Pro více informací navštivte třeba web www.zaplo.cz.

penize koruna

1 komentář k příspěvku “Výhodné půjčky a rychlé peníze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *