Prodej webů – obchodování s webovýma stránkama

To, že můžete prodávat se ziskem domény, o tom už jsem psal. Podobně můžete obchodovat s hotovýma webovýma stránkama. Webové stránky si můžete vytvořit sami, nebo si je můžete nechat od někoho udělat. Lepší je samozřejmě ta první možnost. I když neumíte programovat, tak pěknou stránku si můžete vytvořit nějakým free redakčním systémem. Nejlepší a nejpoužívanější je určitě WordPress. Pomocí WordPressu si můžete udělat supr web doslova za pár hodin. WordPress je samozřejmě zcela zdarma a v české lokalizaci. Na WordPress je na internetu plno free šablon, takže je z čeho vybírat. WordPress stahujte zde.
Důležitý je unikatní obsah webu. Potom taková stránka brzy získá významné ranky, čímž se zvýší její cena. Ranky jsou důležité při prodeji webu. Nevíte, co je to pagerank a jak ho zvýšit? Zde se o pageranku dozvíte více.
Další možnost, jak obchodovat s webovýma stránkama je, že je budete skupovat, například různě na aukcích, na Webtrhu, apod. Například, koupíte hotový web za 10.000 Kč, vylepšíte ho, no a třeba za 30.000 Kč ho prodáte 🙂

Prodej webů – obchodování s webovýma stránkama

Kde web prodat?

Pokud máte web vytvořený, je na něm unikátní obsah, má významné ranky… tak je otázka, kde ho nabídnout k prodeji. Web můžete prodat tak, že na něj napíšete: Webová stránka na prodej. Nebo ho můžete prodat v aukci na Aukru. Anebo na webtrzích: www.webrh.cz, www.webdeal.cz, www.webfair.cz, www.profibiz.cz, atd.

Hodně štěstí v podnikání na internetu 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *